جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 184718
  تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395 13:56
  تعداد بازدید : 538

  در دادگستری قم انجام شد

  برگزاری کمیته پیشگیری از جرایم فضای مجازی

  به همت اداره حقوقی و اداره اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم کمیته پیشگیری از جرایم فضای مجازی برگزار شد.  به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قم، به همت اداره حقوقی و اداره اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم کمیته پیشگیری از جرایم فضای مجازی برگزار شد.

  این جلسه به همت اداره حقوقی و اداره اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم برگزار شد که در آن مسئولین سازمان ها و ادارات استان از جمله رئیس دادگستری شهرستان قم، معاون دادستان، سرپرست دادگاه کیفری 2، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس پلیس فتای نیروی انتظامی، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت، مسئول حراست امور شعب بانک­ ها، نماینده سایبری سپاه حضور داشتند.

  در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین یزدی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم با گرامیداشت ایام پرفیض ماه رمضان، بر اولویت پیشگیری در امر جرایم و آسیب های فضای مجازی تأکید و ابراز داشتند: مهم ترین استاد یک انسان در دنیای امروز فضای مجازی است.

  در ادامه سعید کاویانی مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم، گزارشی از اقدامات استان در زمینه پیشگیری از جرایم فضای مجازی را برشمردند.

  بر اساس دستور جلسه، رئیس پلیس فتا و رئیس پلیس اطلاعات و امنیت استان قم، گزارشی از جرایم و اقدامات مربوط به این حوزه را ارائه کردند.

  حجت الاسلام والمسلمین دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گزارشی از اقدامات و عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را در این خصوص بیان کردند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
25