جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 184726
  تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395 14:27
  تعداد بازدید : 390

  دادستان عنبرآباد در گفت‌وگو با میزان:

  منازل مصادره ای قاچاقچیان مواد مخدر به مراکز بازپروری ترک اعتیاد تبدیل می شود

  سبحانی گفت: منازل مصادره ای قاچاقچیان مواد مخدر به مراکز بازپروری ترک اعتیاد تبدیل می شود.


  یوسف سبحانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در گفت وگو با خبرگزاری میزان بیان کرد: منازل مصادره ای قاچاقچیان مواد مخدر به مراکز بازپروری ترک اعتیاد تبدیل می شود.

  وی گفت: اعتیاد سرمنشأ بسیاری از معضلات اجتماعی است و خیلی از سرقت ها، تکدی گری ها و طلاق ها منشأ آن اعتیاد است .

  این مقام قضایی از عزم جدی دستگاه قضائی در برخورد با جرائم خشن خبر داد وافزود: عزم دستگاه قضایی این شهرستان در برخورد و مبارزه با موادمخدر به ویژه خرده فروشی جدی است.

  دادستان عنبرآباد با بیان اینکه با دستورات قضائی ده ها منزل خرده فروش وقاچاقچیان مواد مخدر ضبط شده است،افزود:با هماهنگی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان توانستیم بعضی از این منازل را در اختیار انجمن های ترک اعتیاد قرار بدهیم.

  سبحانی اظهار کرد: با توجه به افزایش سطح عمومی اطلاعات مردم در سطح شهرستان و فعالیت گسترده نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و برخورد قاطع دستگاه قضایی با موارد ناامنی به ویژه جرائم خشن، شاهد رشد فزاینده و احساس امنیت مطلوبی در سطح شهرستان هستیم.

  دادستان عنبرآباد همچنین گفت: عنبرآباد با پدیده خرده فروشی موادمخدر به ویژه خرده فروشی موادمخدر صنعتی مواجه است و در این زمینه با همفکری که با نیروی انتظامی و شورای مبارزه با موادمخدر و دیگر ارکان فعال در عرصه موادمخدر به عمل آمد اقدامات مناسبی در راستای برخورد با خرده فروشان صورت گرفت.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22