جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 184729
  تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395 14:32
  تعداد بازدید : 511

  دادستان زرند درگفت‌وگو با میزان عنوان کرد

  صدور احکام قضایی برای 200هزار مترمربع از اراضی تصرف شده

  قویدل از رفع تصرف 6 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان زرند خبر داد و گفت: برای 200 هزار مترمربع از اراضی تصرف شده توسط افراد مختلف نیز حکم قضایی صادر شده و احکام قطعیت یافته است و پرونده ها در مرحله اجرای حکم قرار دارد .  سید مهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند در گفت وگو با خبرگزاری میزان از رفع تصرف 6 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان زرند خبر داد و گفت: برای 200 هزار مترمربع از اراضی تصرف شده توسط افراد مختلف نیز حکم قضایی صادر شده و احکام قطعیت یافته است و پرونده ها در مرحله اجرای حکم قرار دارد.

  وی گفت: عدم نظارت دقیق و در بعضی موارد سهل انگاری مسئولین مربوطه ، حقوق بیت المال را در معرض تضییع قرار داده است .

  این مقام قضائی در تبیین اهداف و وظایف این شورا افزود: حیطه کاری و وظایف این شورا بسیار گسترده است و در واقع با چالش هایی مواجه هستیم که ناشی از عدم نظارت کافی در تصرفات صورت گرفته در گذشته بوده است.

  قویدل تصریح کرد: برنامه های این شورا در سال جاری به صورت هدفمند و به منظور شناسایی و برخورد قاطع با متجاوزان به عرصه های ملی پیگیری خواهد شد.

  وی عدم استعلام از دستگاه های متولی در اجرای طرح های هادی ،جامع شهری و تفصیلی را یک آسیب جدی قلمداد و تاکید کرد: ایجاد شبکه ارتباطی در بحث حقوق بیت المال ، تبادل اطلاعات و نظارت بر این مهم از ضروریات است و در کاهش تصرفات تاثیر بسزایی دارد .

  دادستان زرند عنوان کرد: فرایند علمی و دقیق و نظارت هدفمند در نحوه واگذاری اراضی در محدوده شهر و روستاها مورد تاکید است و بایستی در بحث آموزش و برگزاری کارگاههایی جهت دستگاه های متولی برنامه ریزی دقیق انجام شود.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
43