جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 58607
  تاریخ انتشار : 13 شهریور 1393 11:53
  تعداد بازدید : 483

  هفته آینده به ریاست معاون اول رییس جمهور انجام می‌شود؛

  بررسی موضوع زمین خواری در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی

  معاون اول رییس جمهور روز یکشنبه هفته آینده در جریان سفر استانی رییس جمهور به استان خراسان رضوی، به مشهد مقدس سفر خواهد کرد تا در جلسه استانی هیات وزیران شرکت نماید.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی هم عصر دوشنبه آینده به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری تشکیل جلسه داده و موضوع زمین خواری را در دستور کار خود خواهد داشت.

  معاون اول رییس جمهور شامگاه دوشنبه نیز در نشستی با حضور روسای روابط عمومی های دستگاههای اجرایی شرکت خواهد کرد تا در خصوص اهمیت اطلاع رسانی از فعالیتهای دولت و ایجاد هماهنگی حداکثری میان مراکز روابط عمومی دستگاههای اجرایی، سخنرانی کند.

  جلسه هم اندیشی رونق کسب و کار و تشویق سرمایه گذاران نیز صبح سه شنبه هفته آینده با حضور جهانگیری در محل معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور برگزار و به بررسی راهکارهای جذب سرمایه گذاران برای مشارکت در اجراء و بهره برداری از طرح های عمرانی کشور پرداخته خواهد شد.

  شورای عالی آب نیز عصر سه شنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور تشکیل جلسه خواهد داد و آخرین وضعیت بحران آب کشور و راهکارهای مقابله با کمبود آب در کلانشهرها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28198981
اکنون :
46