جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 58711
  تاریخ انتشار : 15 شهریور 1393 14:52
  تعداد بازدید : 429

  رییس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با میزان خبر داد:

  محکومیت شهرام جزایری به پایان نرسیده است/ افزایش پرونده های دادگستری تهران در 4 ماهه اول سال

  رییس کل دادگستری استان تهران گفت: در 4 ماهه اول امسال نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد افزایش تعداد پرونده های وارده به دادگستری استان تهران بوده ایم.

  غلامحسین اسماعیلی در گفت گو با میزان، اظهار کرد: از حیث آمار موجودی پرونده ها رقمی بالغ بر 500 هزار پرونده در دادگستری در بخش های مختلف اعم از دادسرا، محاکم، تجدید نظر و اجرای احکام در جریان داریم که این رقم بارش به دوش همکاران قضایی و اداری است.
  وی افزود: در 4 ماهه اول امسال نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد افزایش تعداد پرونده های وارده به دادگستری استان تهران بوده ایم که در مقایسه با مدت مشابه پرونده های حقوقی کاهش داشته اما متاسفانه پرونده های کیفری و همچنین پرونده های خانواده شاهد رشد 2/5 درصدی بوده ایم.
  این مقام قضایی در خصوص این که شهرام جزایری معتقد است محکومیتش پایان یافته اما هنوز در زندان است، بیان کرد: محکومین ادعاهای زیادی مطرح می کنند. اخیرا مراجعه ای به سابقه محکومیت وی نداشته ام. این پرونده مفتوح و در واحد اجرای حکم دادسرا است.
  وی افزود: این یک الزام قانونی و یک تکلیف شرعی است که اگر کسی محکومیتش به پایان برسد در زندان نخواهد بود و در این رابطه تفاوتی ندارد که محکوم علیه چه کسی می خواهد باشد.
  اسماعیلی گفت: قطعا روزی که محکومیت شهرام جزایری به پایان برسد از زندان آزاد خواهد شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28199273
اکنون :
57