جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 58716
  تاریخ انتشار : 15 شهریور 1393 15:5
  تعداد بازدید : 487

  رئیس کل دادگستری چهارمحال وبختیاری:

  نتیجه تحقیقات درباره آتش سوزی زندان شهرکرد اعلام نشده است

  رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری گفت: هنوز نتیجه اقداماتتیم تحقیقات از آتش سوزی در زندان شهرکرد اعلام نشده است.

  سید عبدالله موسوی در گفت و گو با میزان افزود: تحقیقات از همان ابتدای حادثه برای کشف علت حادثه آتش سوزی آغاز شد و کارگروهی دراین زمینه تشکیل و تحقیقات قضایی در خصوص کشف جرم و مجرمان و شناسایی متخلفین احتمالی در زندان در حال بررسی است اما هنوز نتیجه ای در این زمینه اعلام نشده است که اطلاع رسانی کنیم.
  رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری پیش از این به میزان گفته بود: کارگروهی متشکل از دادستان، مدیرکل بازرسی استان، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان رسیدگی به تخلفات احتمالی کارکنان زندان را مورد بررسی قرار داده اند که امیدواریم به نتایج قابل قبولی دراین زمینه دست یابیم.
  حادثه آتش سوزی ساعت 16 دوشنبه - 13 مردادماه - در زندان شهرکرد رخ داد و 12 زندانی در اثر آتش سوزی و خفگی با گاز منواکسید کربن جان شان را از دست دادند.
  پس از وقوع حادثه زندان شهر کرد آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه با صدور حکمی رییس سازمان بازرسی کل کشور را مامور تحقیق درباره حادثه آتش سوزی در زندان شهرکرد کرد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28199273
اکنون :
60