جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 58860
  تاریخ انتشار : 17 شهریور 1393 12:54
  تعداد بازدید : 506

  مدیر کل سابق بازرسی استان تهران در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل بازرسی استان تهران تاکید کرد

  ضرورت ایجاد سازمان جدید برای جلوگیری از زمین خواری

  مدیر کل سابق بازرسی استان تهران گفت: باید سازمان جدیدی برای پرداختن به موضوع زمین خواری ایجاد شود چرا که این مهم موجب ایجاد فساد و ثروتمند شدن به ناحق برخی افراد سودجو می شود.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، "مصطفی راشد" در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل سازمان بازرسی استان تهران که صبح امروز در سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد اظهارداشت: امر بازرسی تکلیفی است که خداوند به دوش ما گذاشته و قبل از این که ما اراده کنیم دو ملک را برای نظارت و بازرسی قرار داده است بنابراین حقیقتا حضور ناظر و بازرس در زندگی شخصی و اداری برای ما مبارک است. 

  وی ادامه داد: رفتار و تعاملات ما با دستگاه ها به منظور نظارت بر اجرای دقیق قوانین و مقررات است و اگر چه در برخی بازرسی ها به جاهای سختی می رسیدیم اما سعی کردیم با نظارت دقیق و مبارزه با متخلفان به اجرای قانون بپردازیم. 

  راشد تصریح کرد: در سازمان بازرسی کل کشور اولین هدف کمک به دستگاه است که با اجرای مقررات به اهداف خود نایل شود بنابراین حضور ناظر و بازرسین در تعامل با مدیران و رسیدگی به پرونده ها به هیچ وجه مانع تحقق اهداف نیست و کمک می کند که حاشیه ها کنار رود. 

  وی اظهارداشت: بعضا مشاهده می شود که برخی مدیران توجه به اقشار ضعیف را مد نظر قرار می دهند اما در کشور ما قانون حاکم است و توجه به اقشار ضعیف و ایجاد شغل باید در راستای قانون باشد. 

  راشد افزود: بنابراین امر توجه به نیروی انسانی و اقشار ضعیف دلیل برای ایجاد ناهنجاری نیست. 

  مدیر کل سابق بازرسی استان تهران گفت: باید راهکارهای جدید، رویه و سازمان جدیدی برای پرداختن به موضوع زمین خواری ایجاد شود چرا که این مهم موجب ایجاد فساد و ثروت مند شدن برخی افراد به ناحق می شود. 

  وی تصریح کرد: مسئله زمین خواری پدیده بسیار مهمی در استان تهران و البرز است و کارهایی برای مبارزه با این امر صورت گرفته اما کافی نبوده که باید در این راستا جدی تر وارد عمل شویم.

  مدیر کل سابق بازرسی استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: از آقای سراج عذرخواهی می کنم که بدون اراده خود سازمان بازرسی را ترک کرده و مجبور شدم به دولت بازگردم اما هر جا که مقتضی بدانم همکاری لازم را خواهم داشت چرا که سازمان بازرسی کل کشور به هیچ وجه در مورد اقدامات و عملیات خود استراتژی تبلیغ را پی نگرفته اما در اصلاح روش ها و سیستم ها و ارتقای سلامت تلاش بسیاری کرده است بنابراین این مهم باید به اطلاع افکار عمومی برسد.  

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28199273
اکنون :
56