جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 73329
  تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1394 11:27
  تعداد بازدید : 491

  دادستان انتظامی دادسرای انتظامی مرکز امور مشاوران و کار‌شناسان قوه قضاییه:

  نفوذ افراد در رسیدگی به پرونده های قضایی بی تاثیر است/ اجرای عدالت و یکسان‏ نگری از اهداف دستگاه قضا

  دادستان انتظامی دادسرای انتظامی مرکز امور مشاوران و کار شناسان قوه قضاییه گفت: نفوذ افراد در رسیدگی به پرونده های قضایی بی تاثیر است و دستگاه قضا بدون اغماض و با قاطعیت، حکم لازم را برای افراد مجرم و متهم صادر می کند.

  "مجید یادگاری" در گفت و گو با میزان درباره سخنان اخیر رئیس دستگاه قضا در زمینه اجرای عدالت با قاطعیت، صلابت و همچنین بی تاثیر بودن هجمه ها در رسیدگی به پرونده های قضایی، اظهار کرد: دستگاه قضا در اجرای عدالت و احقاق حقوق افراد جامعه گام برمی دارد و اجازه نمی دهد تا فردی بخواهد به هر بهانه از عدالت و قانون بگریزد. 

  وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده های قضایی با رعایت بی طرفی قانون و عدالت، اجرا می شود، افزود: همه افراد در برابرقانون و عدالت یکسان هستند و در رسیدگی به پرونده ها هیچ تبعیضی وجود ندارد زیرا قانون برای همه به طور مساوی مشخص شده و اجرا می شود. 

  دادستان انتظامی دادسرای انتظامی مرکز امور مشاوران و کار شناسان قوه قضاییه خاطر نشان کرد: اجرای عدالت و یکسان‏ نگری از اهداف مهم و مورد توجه دستگاه قضا است و در تحقق این امر مهم گام برداشته و فعالیت می کند. 

  وی اذعان داشت: نفوذ افراد در رسیدگی به پرونده های قضایی بی تاثیر است و دستگاه قضا بدون اغماض و با قاطعیت حکم لازم را برای افراد مجرم و متهم صادر می کند. 

  یادگاری در پایان با بیان اینکه با توجه به اینکه درخواست مردم از دستگاه قضا اجرای قانون و عدالت است، گفت: یکسان عمل کردن در زمنیه اجرای قانون و رسیدگی به پرونده ها سبب افزایش اعتماد عمومی به قوه قضاییه خواهد شد و مردم بدانند دستگاه قضا برای اجرای عدالت با همه یکسان بوده و هیچ تبعیضی ندارد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
13