جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 73346
  تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1394 12:38
  تعداد بازدید : 528

  رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان:

  شرارت ها از سیستان وبلوچستان به خارج از مرزها کشیده شده است

  رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: با اقدامات گسترده و شبانه روزی همه دستگاه های نظامی، انتظامی و امنیتی توانسته ایم شرارت ها را به خارج از مرزها بکشانیم.

  به گزارش  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در همایش امنیت، همدلی و همزبانی که با حضور فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و مسئولان ارشد قضایی سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار کرد: اگر بخواهیم به شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت به معنای عام کلمه پیوند برقرار کنیم باید توجه ویژه‎ای به موضوع امنیت داشته باشیم.

  رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان افزود: ما نمی‎توانیم به امنیت توجه کنیم ولی تاثیر این مقوله مهم را در همدلی و همزبانی و اتحاد بین آحاد جامعه نادیده بگیریم و همچنین بدون توجه به مولفه های دیگر به دنبال امنیت پایدار باشیم.

  این مسئول قضایی ادامه داد: اگر ما به دنبال امنیت پایدار هستیم که در سایه آن مردم احساس آرامش طولانی مدت و همیشگی کنند باید به توسعه و پیشرفت و رفع مشکلات اجتماعی توجه کنیم و برای رفع آن ها برنامه ریزی دقیق و متناسب داشته باشیم.

  وی با اشاره به اینکه ما برای تامین امنیت در سال گذشته توفیقات بسیار خوبی را کسب کرده ایم، گفت: این توفیقات با تلاش های شبانه روزی همه کسانی که در تامین امنیت تلاش می کنند بدست آمده و ما قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

  حمیدی با اشاره به اینکه با اقدامات گسترده و شبانه روزی همه دستگاه های نظامی، انتظامی و امنیتی توانسته ایم شرارت ها را به خارج از مرزها بکشانیم، گفت: امروز اشرار و گروه های معاند، نمی توانند در داخل استان سیستان و بلوچستان به اهداف پلید خود دست پیدا کنند و ما مقابله با آنها را به آن سوی مرزها کشانده ایم.

  وی با اشاره به اینکه باید همیشه حرکت ما در تامین امنیت حرکتی مداوم و رو به جلو باشد، افزود: نیروی های نظامی و انتظامی و امنیتی باید تلاش کنند که این خرده شرار‎ت هایی که در گوشه و کنار این استان پهناور گاهی دیده می شود، رخ ندهد، همانگونه که بسیاری از این افراد سود جو و فرصت طلب نتوانستند به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

  حمیدی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار اجازه هیچ تحرکی را در هیچ جایی از کشور به افراد سودجو نخواهد داد، خاطرنشان کرد: ما این توانایی اطلاعاتی و عملیاتی را داریم که اگر کسانی بخواهند خدشه ای در امنیت وارد کنند با آنها به طور قاطع برخورد کنیم و اجازه نمی دهیم در هیچ نقطه ای احساس امنیت و آرامش کنند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
17